| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Trunking base hfr BRHP 65x130 tw |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Sieniniai kabelių kanalai
|
| ETIM | EC001938 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 130 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Gylis | 65 mm |
| RAL numeris | 9016 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Ilgis | 2000 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Gaubtų montavimo metodas | Vidinis |
| Gaubtų skaičius | 1 |
| Montavimo perforacija apačioje | Yes |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | No |
| Su kanalo sujungimu | No |
| Gaubto plotis 1 | 80 mm |
| Gaubto plotis 2 | 0 mm |
| Gaubto plotis 3 | 0 mm |
| Apsauginė juostelė | Yes |
| Simetrinis | Yes |
| Galinės sienos konstrukcija (vidinis šonas) | Ištisinis C profilis |
| Stačiakampės konstrukcijos tipas | Yes |
| Su gaminiu pateikiami dangteliai | No |
| Antibakterinis apdorojimas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4012740014557 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012740014557 |
| Pakavimo lygis 3 | 4012740014557 |