| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TRUBICE LED MST 1200MM UO 18W 840 T8 RN |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 139 lm/W |
| Šviesos srautas | 2500 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696565292 |