| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TRUB. MST LEDTUBE 1500 UO 24W 840 T8 ROT |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 154.2 lm/W |
| Šviesos srautas | 3700 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696687444 |