| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TRUB. MST LEDTUBE 1200 HO 14W 865 T8 ROT |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 150 lm/W |
| Šviesos srautas | 2100 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696687222 |