TRIO-PS67/1AC/24DC/3.75/M12-A - Power supply unit image 1
Power supply unit
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4063151740160
MPN: 1376306
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas TRIO-PS67/1AC/24DC/3.75/M12-A - Power supply unit
Prekės ženklas Phoenix Contact
Kategorijos DC maitinimo šaltinis
Kilmės šalis* VN
ETIM EC002540
Plotis 100 mm
Aukštis 164 mm
Gylis 53 mm
Tiekimo įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Galios išvestis 90 W
Galimas bėgių montavimas No
Galimas montavimas prie sienos Yes
1 antrinė išvesties įtampa 24 V
Nominali tiekimo įtampa, kai AC 50 Hz 100-277 V
Maks. išvesties srovė 1 3.75 A
Išėjimo srovės nominalioji vertė 1 3.75 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4063151740160
Kiti techniniai duomenys
Suprojektuotas aukštis 164 mm
Saugos laipsnis (IP) IP67
Galimas tiesioginis montavimas Yes
Nominali tiekimo įtampa, kai AC 60 Hz 100-277 V
DC nominali tiekimo įtampa 88-275 V
Atsparus trumpam jungimuisi Yes
Nominali išėjimo įtampos vertė 24 V
Aprašymas
Primary-switched power supply unit TRIO POWER, M12 circular connector, Wall mounting, input: 1-phase, output: 24 V DC / 3.75 A