| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic SMART Sensor 5DPI 19fe |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 9031 8080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Šviesos jutiklis |
| Pakavimo lygis 1 | 7612696154054, 7612696154054 |
| Plotis | 39 mm |
| Aukštis | 25.6 mm |
| Gylis | 19 mm |
| Diametras | 31.4 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |