| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic SMART SENSOR 10DPI 19f |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Šviesos jutiklis |
| Pakavimo lygis 1 | 9120044924559, 9120044924559 |
| Plotis | 19 mm |
| Aukštis | 39 mm |
| Gylis | 23.2 mm |