| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic LLE FLEX G1 8x4800mm 23W-2500lm/m 965 EXC |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP00 |
| Lempos įtampa | 24 V |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210589800 |
| Forma | Kita |
| Lankstus | Yes |
| Jungties tipas | Lydmetalis |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Tinka šviesoforui | No |
| Tinka kintamiems kelio ženklams | No |
| Tinka geležinkelių eismui | No |
| Tinka matricų informacinėms lentoms | No |
| Darbinė įtampa (diapazonas) | 24 V |
| Tinka bendrajam apšvietimui | Yes |
| Tinka pastoviai srovei | No |
| Tinka pastoviai įtampai | Yes |
| Reikalinga išorinė pavara | Yes |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |