| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic LENS O214 spot 60° |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 9001 9000 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 35 mm |
| Spinduliuotės kampas | 60 ° |
| Diametras | 35 mm |
| Ilgis | 35 mm |
| Aukštis / gylis | 6 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Šviesos išvestis | Direct |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Perforuotasis tinklelis | No |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Tinklelio / reflektoriaus konstrukcija | Nėra |
| Šviesos skirstytuvas | Difuzoriaus lęšis/optika/skydas |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210246574 |