| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic LENS O211 Diffuser 10/40 |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 25 mm |
| Spinduliuotės kampas | 40 ° |
| Diametras | 35.36 mm |
| Ilgis | 25 mm |
| Aukštis / gylis | 3.4 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Šviesos išvestis | Direct |
| Šviesos dalijimasis | Asimetriškas |
| Perforuotasis tinklelis | No |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Tinklelio / reflektoriaus konstrukcija | Nėra |
| Šviesos skirstytuvas | Difuzoriaus lęšis/optika/skydas |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210233864 |