| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic LENS O211-2 spot 10° |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 9001 9000 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Daugiaspalvinis |
| Plotis | 25 mm |
| Spinduliuotės kampas | 10 ° |
| Priedo tipas | Lęšis |
| Diametras | 35.36 mm |
| Ilgis | 25 mm |
| Aukštis / gylis | 17.5 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Šviesos išvestis | Direct |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Perforuotasis tinklelis | No |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Tinklelio / reflektoriaus konstrukcija | Blizgantis |
| Šviesos skirstytuvas | Atšvaitas |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210251639 |