| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic LED COVER WHITE D50mm LES 23mm |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 50 mm |
| Priedo tipas | Kita |
| Ilgis | 50 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 9006604143526, 9006604143526 |
| Spalva | Baltas |
| Diametras | 50 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |