| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic IRED infrared receiver for DSI (2)IR |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Infraraudonųjų spindulių imtuvas |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210134079, 9006210134079 |
| Plotis | 80 mm |
| Aukštis | 80 mm |
| Gylis | 26 mm |
| Diametras | 80 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |