| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic EM powerLED PRO DIM 104 C NiMH 45W 50V |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| ETIM | EC000471 |
| Saugos klasė | II |
| Galia | 45 W |
| Lempa | Šviesos diodas |
| Laidyno sistema | Ištisinė grandinė/ avarinė grandinė |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Su nuotolinio jungiklio jungtimi | Yes |
| Stebėjimo įranga | Automatinis savaiminis patikrinimas |
| Nominali veikimo trukmė | 1-3 h |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210574011, 9006210574011 |