| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic DSI V/T control and amplifier module for push button |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 7612696153729, 7612696153729 |
| Plotis | 30 mm |
| Aukštis | 21 mm |
| Gylis | 159 mm |
| Diametras | 36.62 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |