| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic DSI SMART PTM konstantlichtregeling inbouw |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Universalus jutiklis |
| Pakavimo lygis 1 | 7612696154238, 7612696154238 |
| Plotis | 60 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Gylis | 46.8 mm |
| Diametras | 60 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |