| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic DSI SMART PROGRAMMER |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 7612696154344, 7612696154344 |
| Plotis | 180 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Gylis | 22.5 mm |
| Diametras | 205.91 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |