| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic DSI 2IR infrared control module for 2 DSI groups |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Valdymo įtaisas |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210133379, 9006210133379 |
| Plotis | 30 mm |
| Aukštis | 28 mm |
| Gylis | 230 mm |
| Diametras | 41.04 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |