| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic DALI MSensor 02 |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 9031 8080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Universalus jutiklis |
| Pakavimo lygis 1 | 7612696122909, 7612696122909 |
| Plotis | 86 mm |
| Aukštis | 46 mm |
| Gylis | 86 mm |
| Diametras | 86 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |