| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic DALI Interface RS232 PS/S cable |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210498577, 9006210498577 |
| Plotis | 35 mm |
| Aukštis | 59 mm |
| Gylis | 91 mm |
| Diametras | 68.6 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |