| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic connecDIM Gateway G1 |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210547862, 9006210547862 |
| Plotis | 100 mm |
| Aukštis | 108 mm |
| Gylis | 24 mm |
| Diametras | 102.84 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |