| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic basicDIM Sensor 05DP 41rc |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Universalus jutiklis |
| Pakavimo lygis 1 | 9120044922814, 9120044922814 |
| Plotis | 86 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Gylis | 46 mm |
| Diametras | 86 mm |