| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic ACS TRIM RING SWIVEL 75mm BK LO 30° |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 89 mm |
| Aukštis | 22.2 mm |
| Priedo tipas | Montavimo korpusas |
| Ilgis | 89 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210655512, 9006210655512 |
| Spalva | Juodas |
| Diametras | 89 mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |