| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic ACL LINEAR COVER 16x1600mm TRANSPARENT |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 26 mm |
| Aukštis | 20 mm |
| Priedo tipas | Gaubtas |
| Ilgis | 1600 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210541570 |
| Spalva | Bespalvis |
| Diametras | 32.8 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | Yes |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |