| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic ACD REFLECTOR 150mm 90° t.b.v. DLA |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Aliuminis |
| Plotis | 164 mm |
| Spinduliuotės kampas | 90 ° |
| Priedo tipas | Atšvaitas |
| Diametras | 164 mm |
| Ilgis | 164 mm |
| Aukštis / gylis | 82 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Šviesos išvestis | Direct |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Perforuotasis tinklelis | No |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Tinklelio / reflektoriaus konstrukcija | Blizgantis |
| Šviesos skirstytuvas | Atšvaitas |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210555058, 9006210555058 |