| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tridonic ACC COVER 160mm TRANSP |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 163.2 mm |
| Aukštis | 17.2 mm |
| Priedo tipas | Gaubtas |
| Ilgis | 163.2 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210542195, 9006210542195 |
| Spalva | Bespalvis |
| Diametras | 163.2 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | Yes |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |