| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Transformer USB charger 3A(TypeA+C),white |
| Prekės ženklas | Jung |
| ETIM | EC002949 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Baltas |
| Modelis | Kita |
| Išvesties įtampa | 5 V |
| RAL numeris | 9010 |
| Išvesčių skaičius | 2 |
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Maks. išeigos srovė | 3000 mA |
| Darbinė įtampa (diapazonas) | 100-240 V |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 35 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 6438100381301, 6438100381301 |