Transformer, 3-ph. PN/PN(kVA) 1.6/6.9, Upri(V) Y500-400/D289-230, Usec(V) Y 4...
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4001869905785
MPN: 4AP2542-8BC40-0HA0
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Prekės ženklas Siemens
Kategorijos Žemos įtampos transformatoriai
Kilmės šalis* CZ
Suderintos sistemos kodas 8504 3200 00
ETIM EC002485
Plotis 267 mm
Aukštis 203 mm
Gylis 203 mm
Laidininko medžiaga Kita
1 pirminė įtampa 500 V
2 pirminė įtampa nuo / iki 400 V
3 pirminė įtampa nuo / iki 289 V
Nominali galia 1600 VA
Atsparus trumpam jungimuisi No
4 pirminė įtampa nuo / iki 230 V
Antrinės įtampos diapazonas 1 400 V
Antrinės įtampos diapazonas 2 230 V
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4001869905785
Kiti techniniai duomenys
Suprojektuotas kaip energiją taupantis transformatorius No
Suprojektuotas kaip saugos transformatorius No
Suprojektuotas kaip izoliacinis transformatorius No
Izoliacinės medžiagos tipas pagal IEC 85 B
Santykinė trumpo jungimosi įtampa 4.3 %