| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TPK-60 Opt. External Temperature Probe, -40 to 100 °C TPK-60 |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9025 9000 00 |
| ETIM | EC002081 |
| Modelis | Smailė |
| Matavimo diapazonas | -40-100 °C |
| Medžiaga | Kita |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 1 m |
| Zondo ilgis | 115 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969516174 |