| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | touchDockmini with special adapter frame over old flush-mounted box |
| Prekės ženklas | ELTAKO |
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 205 mm |
| Aukštis | 290 mm |
| Gylis | 80 mm |
| Tinka | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4010312326770, 4010312326770 |
Motorised iPad docking station with control function and charging function, 110-230V, POE+, white glass panel, USB-C connection, flush with the surface , with special adapter frame over old flush-mounted box