| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | touchDock with special adapter frame over old flush-mounted box BB-B |
| Prekės ženklas | ELTAKO |
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 247 mm |
| Aukštis | 372 mm |
| Gylis | 78 mm |
| Tinka | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4010312327159, 4010312327159 |
Motorised iPad docking station with control function and charging function, 110-230V, POE+, black glass panel, USB-C connection, including flush-mounted box , with special adapter frame over old flush-mounted box BB-B