| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tornado High Lumen 75W CDL E40 1CT/6 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
Kompaktinės liuminescencinės lempos su integruotu balastiniu įtaisu
E40 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3110 00 |
| ETIM | EC000819 |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 5550 lm |
| Užtamsinamas | No |
| Bendras ilgis | 293 mm |
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 102 mm |
| Lempos forma | Spiralė |
| Lempos įtampa | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Lempos galia | 75 W |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 8727900807233 |
| Pakavimo lygis 2 | 8727900807240 |
| Pakavimo lygis 3 | 8727900807233 |
| Energijos taupymo klasė | A |
| Integruotas prieblandos daviklis | No |
| Tinka avariniam maitinimui su DC tiekimu | No |
| Tinka dažnam perjunginėjimui | No |
| Naudojimas lauke | No |
| Šviesos spalva | 865 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Aušinimas >5300 K |
| Dangčio tipas | Nėra |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 10000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 75 kWh |