| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SHN 5.5 - Tool |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Kombinuoti galvučių
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 4000 00 |
| ETIM | EC000174 |
| Bendras ilgis | 0 mm |
| 1000 V izoliacinė apsauga | Yes |
| Ašmenų ilgis | 0 mm |
| Veržliarakčio plotis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4046356178747, 4046356178747 |
| Galvos plotis | 0 mm |
| Veržliarakčio gylis | 0 mm |