| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Oprawa sufitowa punktowa TOLEO DTL250-B GU10 2x25W czarny mat |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 90 mm |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Ilgis | 180 mm |
| Aukštis / gylis | 105 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Didžiausioji sistemos galia | 50 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339261199 |
| Saugos klasė | I |
| Lempos laikiklis | GU10 |
| Jungties tipas | Prisukamas gnybtas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Tinka lempos galiai | 25 W |
| Įrenginio tipas | Nebūtina |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Šviesos išvestis | Direct |
| Tinka įvairioms lempoms | 2 |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | 5-25 °C |
| Aukščiausios energinio efektyvumo klasės keičiama lemputė | A++ |
| Keičiamos lempos žemiausia energijos efektyvumo klasė | E |
Kanlux TOLEO series consists of modern, suspended ceiling holders. Minimalistic design, aluminium casing and fashionable colour scheme make them a very interesting element of interior finishing touch. Kanlux TOLEO holders, thanks to their unique, streamlined shapes, universal colour scheme and a possibility of selecting light colour on your own ideally fit into both residential interiors and commercial spaces.