| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ToLEDo RT CANDLE V4 ST 470LM 827 B22 SL |
| Prekės ženklas | Sylvania |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | B22d |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 35 mm |
| Lempos efektyvumas | 104 lm/W |
| Ilgis | 91 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Dangčio tipas | Kita |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4.5 W |
| Šviesos srautas | 470 lm |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Spindulio kampas | 300 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 5410288272856 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Kita |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Šviesos stipris | 0 cd |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 0 h |
| Nominali srovė | 0 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 0 kWh |
| Bendrasis harmonikų iškreipis | 0 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 470 lm |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Galios faktorius | 0.5 |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0 |
• Perfect for decorative and general lighting applications and creates a warm ambience similar to traditional lamps • The versatile ToLEDo Retro candle range is the ideal replacement for halogen and incandescent lamps and perfect for chandeliers and decorative applications • Same look, size and functionality as incandescent lamps • Omni-directional light distribution • A++ energy rating • Gives same sparkling light effect as the incandescent lamp • Dimensionally identical to incandescent lamps - fits all fixtures • Environment-friendly - no mercury and lower CO2 emissions