| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tilos 3-Kit | Recessed light | Stainless steel |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| ETIM | EC000758 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Aukštis / gylis | 136 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Spalvos temperatūra | 3200 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 5 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 90 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581002074 |
| Lempos laikiklis | GU10 |
| Korpuso spalva | Kita |