| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 218-506/000-604 THR PCB terminal block; Locking slides; 0.5 mm² |
| Prekės ženklas | WAGO |
| Kategorijos |
PCB Connectors & Terminals
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Nustatyta įtampa | 160 V |
| Lygių skaičius | 1 |
| Nominali padidėjimo įtampa | 2.5 kV |
| Kampinė štampuota grandinės plokštė / laidininko jungtis | Kita |
| Nominali srovė In | 6 A |
| Elektrinių jungčių skaičius | 6 |
| Pakavimo lygis 1 | 4045454471941 |
| Pakavimo lygis 2 | 4045454471941 |
| Pakavimo lygis 3 | 4045454471941 |
| Aukštis | 8.1 mm |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -60-115 °C |
| Tvirtinimo tipas | Lydmetalis |
| Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 | V2 |
| Per didelės įtampos kategorija (vertė) | III |
| Užterštumo laipsnis (vertė) | 2 |
| Laidininko jungties tipas | Spyruoklinio spaustuvo jungtis |
| Štampuojamos grandinės plokštės jungties tipas | THR jungtis |
| Kaištuko ilgis | 2.8 mm |
| Jungties paviršiaus medžiaga | Skarda |
| Modulinės tarpų jungtys | 2.54 mm |
| Banderolės tipas | Nėra |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 0.08-0.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko skerspjūvis | 0.25 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos plona gija be kabelio galinės movos | 0.08-0.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 0.08-0.5 mm² |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastikas |
| Štampuotos grandinės plokštės tvirtiklio tipas | Jungiamasis kontaktas |