Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 2
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 3
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 2
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 3
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 4
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 10
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7315885589520
MPN: 5589520
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Sieniniai kabelių kanalai
ETIM EC000872
Plotis 72 mm
Modelis Pagrindo įtaisas
Gylis 145 mm
Medžiagos kokybė Kita
Medžiaga Plastikinis
Gaubtų skaičius 0
Gaubto plotis 1 0 mm
Gaubto plotis 2 0 mm
Gaubto plotis 3 0 mm
Simetrinis Yes
Kampo diapazonas 85-135 °
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7315885589520
Kiti techniniai duomenys
Spalva Baltas
Be halogeno Yes
RAL numeris 9016
Operacinės temperatūros diapazonas -25-60 °C