Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 1
MD01 image 2
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 3
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 4
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 5
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 3
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 4
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 5
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7315880011354
MPN: 5590237
Pakuotė: 1
Dėžė: 200
Padėklas: 2400
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Sieniniai kabelių kanalai
Kilmės šalis* SE
ETIM EC000873
Plotis 123 mm
Modelis Universalus
Gylis 72 mm
Tinka Kairė/ dešinė
Storumas 0 mm