Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 3
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 4
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 5
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 3
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 4
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 5
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7315880006725
MPN: 5576121
Pakuotė: 1
Dėžė: 10
Padėklas: 160
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Sieniniai kabelių kanalai
ETIM EC000876
Plotis 100 mm
Modelis Pagrindinis įtaisas ir gaubtas
Gylis 52 mm
Medžiagos kokybė PVC
Medžiaga Plastikinis
Gaubtų skaičius 1
Gaubto plotis 1 80 mm
Gaubto plotis 2 0 mm
Gaubto plotis 3 0 mm