Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7315885514003
MPN: 5514000
Pakuotė: 1
Dėžė: 2
Padėklas: 24
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m
ETIM EC001938
Spalva Aliuminis
Plotis 217 mm
Be halogeno Yes
Gylis 72 mm
RAL numeris 0
Paviršiaus apdorojimas Anodintas
Medžiagos kokybė Kita
Ilgis 2500 mm
Operacinės temperatūros diapazonas -5-60 °C
Smūgio stiprumas IK07
Gaubtų skaičius 0
Prijungiamų pertvarų skaičius 2
Su kanalo sujungimu No
Naudingoji kryžminė sekcija 11972 mm²
Gaubto plotis 1 0 mm
Gaubto plotis 2 0 mm
Gaubto plotis 3 0 mm