Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7315880036715
MPN: 5510023
Pakuotė: 1
Dėžė: 4
Padėklas: 48
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
ETIM EC001938
Spalva Baltas
Plotis 161 mm
Be halogeno Yes
Gylis 72 mm
RAL numeris 0
Paviršiaus apdorojimas Dengtas
Medžiagos kokybė Kita
Ilgis 2500 mm
Operacinės temperatūros diapazonas -5-60 °C
Smūgio stiprumas IK07
Gaubtų skaičius 1
Prijungiamų pertvarų skaičius 1
Su kanalo sujungimu No
Naudingoji kryžminė sekcija 9369 mm²
Gaubto plotis 1 80 mm
Gaubto plotis 2 0 mm
Gaubto plotis 3 0 mm