Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7315880036463
MPN: 5507003
Pakuotė: 1
Padėklas: 72
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Sieniniai kabelių kanalai
ETIM EC001938
Spalva Baltas
Plotis 123 mm
Be halogeno Yes
Gylis 72 mm
RAL numeris 0
Paviršiaus apdorojimas Anodintas
Medžiagos kokybė Kita
Ilgis 2500 mm
Operacinės temperatūros diapazonas -5-60 °C
Medžiaga Aliuminis
Gaubtų montavimo metodas Perdengiamas
Smūgio stiprumas IK07
Gaubtų skaičius 0
Prijungiamų pertvarų skaičius 1
Montavimo perforacija apačioje No
Su kabelio fiksavimo sąvarža No
Su kanalo sujungimu No
Naudingoji kryžminė sekcija 6301 mm²
Gaubto plotis 1 0 mm
Gaubto plotis 2 0 mm
Gaubto plotis 3 0 mm