Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural image 2
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural image 3
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural thumbnail 2
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural thumbnail 3
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural thumbnail 4
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7315885510227
MPN: 5510220
Pakuotė: 1
Padėklas: 99
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Sieniniai kabelių kanalai
ETIM EC000876
Plotis 72 mm
Modelis Pagrindinis įtaisas ir gaubtas
Gylis 161 mm
Medžiagos kokybė Kita
Medžiaga Aliuminis
Gaubtų skaičius 1
Gaubto plotis 1 80 mm
Gaubto plotis 2 0 mm
Gaubto plotis 3 0 mm