Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m image 2
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m image 3
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7315880005001
MPN: 5435138
Pakuotė: 1
Dėžė: 4
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Paviršiniai ir grindiniai kabelių kanalai
ETIM EC000059
Plotis 123 mm
Be halogeno Yes
Aukštis 34 mm
Paviršiaus apdorojimas Dengtas
Medžiagos kokybė Kita
Ilgis 2500 mm
Medžiaga Aliuminis
Naudingoji kryžminė sekcija 3062 mm²
DC tiekimo įtampa No
Antibakterinis apdorojimas No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7315880005001
Pakavimo lygis 2 7315880005008
Kiti techniniai duomenys
Spalva Baltas
RAL numeris 0
Išankstinis štampavimas No
Operacinės temperatūros diapazonas -20-60 °C