| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Thermostat, NO contact,Cen.plate,f. heat.,rocker switch,ext.temp.sen., |
| Prekės ženklas | Berker |
| Kategorijos |
Kambario termostatas
|
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 71 mm |
| Aukštis | 71 mm |
| Gylis | 50.2 mm |
| RAL numeris | 9005 |
| Diametras | 71 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Jutiklio tipas | Bimetalinė |
| Temperatūros valdymo klasė (būdas) | I |
| Su šilto vandens grandine | No |
| Su garso indikatorium | No |
| Įskaitoma temperatūra | No |
| Skirtuminė vertė | 1 K |
| Šiluminis grįžtamasis ryšys | Eilutė |
| Pakavimo lygis 1 | 4011334393542 |