| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ACC818269 Thermostat |
| Prekės ženklas | Busch-Jaeger |
| ETIM | EC004587 |
| Montavimo metodas | Prisukamas montavimas |
| Modelis | Termostatas |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Su skaitmeniniu rodmeniu | No |
| Jungiklio funkcijos tipas | Įprastai atviras kontaktas (NO) |
| Nominali srovė In | 10 A |
| Temperatūros nustatymo diapazonas | -10-50 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 4022903013815 |