| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 80TK Thermocouple Module (Type K) |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kategorijos |
Electrical Test Equipment
Temperatūros zondas |
| Kilmės šalis* | SG |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9025 9000 00 |
| Modelis | Smailė |
| Matavimo diapazonas | -50-1000 °C |
| Medžiaga | Kita |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 0 m |
| Zondo ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969009423 |