| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | THERMAL OVERLOAD RELAY 6K.04 |
| Prekės ženklas | FINDER |
| Kategorijos |
Overload Relays
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 3010 00 |
| Montavimo metodas | Tiesioginis priedėlis |
| Atlaisvinimo klasė | 10 A klasė |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue | 690 V |
| Reguliuojamas srovės diapazonas | 6-9 A |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823456737 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012823456720 |
| Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius | 1 |
| Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius | 1 |
| Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius | 0 |
| Įėjimo funkcijos atstatymas | No |
| Automatinė atstatymo funkcija | No |
| Nuspaudžiamojo mygtuko atstatomoji funkcija | Yes |