| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | THER-MAGN 13-18A DRAAIBED + GVAE11 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 2010 00 |
| ETIM | EC000074 |
| Nominali nuolatinė srovė Iu | 18 A |
| Polių skaičius | 3 |
| Nominali operacinė įtampa | 0-690 V |
| Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas | 13-18 A |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Nominalus trumpo jungimosi atjungimo pajėgumas Icu, kai 400 V, AC | 50 kA |
| Reguliuojamo diapazono neuždelstas trumpo jungimosi atjungimas | 223 A |
| Pakavimo lygis 1 | 3389110724530 |
| Plotis | 45 mm |
| Aukštis | 89 mm |
| Gylis | 97 mm |
| Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Su integruotu papildomu jungikliu | Yes |
| Su integruotu per žemos įtampos jungikliu | No |
| Su termine apsauga | Yes |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Kontrolinio elemento tipas | Sukamas mygtukas (rankenėlė) |
| Išjungimo metodas | Termomagnetinis |
| Nominali operacinė galia, kai AC-3, 230 V | 4 kW |
| Jautrus faziniams gedimams | Yes |
| Įrenginio konstrukcija | Pilnas prietaisas korpuse |